D
S
NW
WYJĄTKOWA POSIADŁOŚĆ W Krainie Jezior -Resko Stare
Powierzchnia
337.0 m2
Liczba pokoi
6
Rok budowy
2007

WYJĄTKOWA POSIADŁOŚĆ W Krainie Jezior -Resko Stare

Dom
Sprzedaż
Na wyłączność
mapa
1 890 000 PLN
1 890 000 PLN
1 890 000 PLN
5 608 PLN
337.0 m2
6
2007
13500.0 m2
Wtórny
sypialnia, sypialnia, sypialnia, łazienka, łazienka, łazienka
Miejsca parkingowe naziemne, Miejsca w garażu
337.0 m2
ideaINVEST559300

Rata kredytu

Martyna Cwalina
Ekspert finansowy | Prime Money
Zamieszkaj za ... chevron_right

Opis nieruchomości

WYJĄTKOWA, Z CHARAKTEREM POSIADŁOŚĆ, POŁOŻONA W PRZEPIĘKNYM OTOCZENIU DRAWSKICH JEZIOR - JEDNA Z NAJPIĘKNIEJSZYCH KRAIN POLSKI. POSIADŁOŚĆ OTOCZONA STARODRZEWIEM Z DOSTĘPEM DO MAŁEGO JEZIORA „Resko Górne”. DOM Z ORYGINALNEJ HOLENDERSKIEJ CEGŁY, PRZEPIĘKNIE ZAGOSPODAROWANY.

POLECAMY DO SPRZEDAŻY WYJĄTKOWĄ - NIEPOWTARZALNĄ NIERUCHOMOŚĆ.
DOM WOLNOSTOJĄCY NA DUŻEJ DZIAŁCE Z DOSTĘPEM DO JEZIORA, znajdujący się na Pojezierzu Drawskim w Starym Resku.

Nieruchomość wybudowana w 2007 roku, na bieżąco udoskonalana. Budynek wzniesiony na wzór angielski wg indywidualnego projektu. Specjalnie sprowadzana cegła ( ręcznie palona) z Holandii jest głównym elementem konstrukcyjnym. Dach pokryty również dachówką sprowadzaną - można powiedzieć, że to prawdziwy holenderski dom przeniesiony do naszego kraju.

Cały budynek do parteru obłożony jest kamieniem, specjalnie łupanym przez lokalnego rzemieślnika. W całym budynku drewniane okna.
Piękne wnętrze z klimatem i charakterem, ciepłe i dające poczucie bezpieczeństwa.
Dom podzielony na dwie części - celowo, bowiem właściciele zakładali mieszkanie w nim i prowadzenie działalności agroturystycznej.
Część mieszkalna składa się z przestronnego salonu, oddzielonej kuchni, pokoju ( biblioteka), sypialni z wejściem do oddzielnej dużej łazienki. Dodatkowo mamy tu osobne WC. Z korytarza wchodzi się na poddasze i tam powierzchnia do aranżacji. Stąd schodzi się również do przepięknej, dużej ceglanej piwnicy. Piwnica przystosowana i zaprojektowana tak aby spełniać funkcję zarówno do składowania przetworów/ rzeczy/ sprzętu jak i doskonałe miejsce na składowanie wina, temperatura, jak i funkcjonalność pomieszczeń zapewni taką możliwość przeszłemu właścicielowi.

Oddzielną część posiadłości stanowi część budynku przeznaczona do działalności letniskowej. Tutaj mamy dwa oddzielne duże, dwupoziomowe apartamenty - obecnie z powodzeniem wynajmowane letnikom w czasie sezonu. Oba apartamenty są przynajmniej 4-osobowe, ale może zamieszkać w nich jednocześnie większa ilość osób. Na parterze każdego z nich jest przestronny salon, na antresoli osobne pomieszczenie z 2 osobowym łóżkiem. Osobno łazienki. Przepiękny widok na posesję.

Apartamenty mają dostęp do osobnej kuchni i przestronnej jadalni. Ta część jest z wyjściem na taras i stanowi odrębną część.

Cały budynek położony jest na przepięknej działce ( 1,35ha), na wzgórzu. Pofałdowany teren urokliwie komponuje się z małym jeziorem, do którego schodzi się bezpośrednio z posesji. Okoliczny drzewostan tworzy enklawę, tak, że można czuć się zupełnie swobodnie. Działka zagospodarowana tarasami, zielenią, krzewami, małym stawem wewnątrz.

Doskonałe miejsce do zamieszkania dla konesera!
Doskonałe miejsce do prowadzenia działalności agroturystycznej!
Doskonałe miejsce na relaks i odpoczynek!

Kraina Jezior jednocześnie z bliskim dostępem do Bałtyku. Miejsce, gdzie grzyby rosną po każdym deszczu, miejsce gdzie jest wiele urokliwych tras rowerowych, wreszcie miejsce, gdzie cisza, spokój i śpiew ptaków pozwalają na odnalezienie wewnętrznej harmonii i naładowania baterii.

Zapraszamy do odwiedzin!
Agnieszka Szałęga-Gazda

Manager marketingu i sprzedaży nieruchomości
tel. 691111133
agnieszka.szalega@idea-invest.pl

Potrzebujesz kredytu na sfinansowanie swoich marzeń?
Skontaktuj się z naszym Ekspertem Finansowym EXPANDER:
https://expander.pl/formularz-b2b/?vid=b1cf226d-89ff-476a-82fb-cd064d34cd3f

*Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów. Zamieszczone na stronie zdjęcia i opisy są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego.

Informacja przekazana przez biuro idea-INVEST Nieruchomości uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

All rights reserved ©ideaINVEST Nieruchomości.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Agnieszka Szałęga-Gazda
Founder/ Co-Owner,/ Manager marketingu/ FOTOGRAF
idea-INVEST Nieruchomości
Żeromskiego 60/4
50-312 Wrocław
Wyślij wiadomość

Podobne oferty Pokaż więcej (98)

Podobne oferty Pokaż więcej (98)

2 090 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Dom
Sprzedaż
375.8 m2 6 pokoje
2 200 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Dom
Sprzedaż
302.0 m2 5 pokoje
1 900 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Dom
Sprzedaż

Białystok

300.0 m2 24 pokoje
1 999 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Dom
Sprzedaż

Piaseczno

325.0 m2 7 pokoje

1 890 000 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane