L
S
NW
Lokal w Centrum z siedmioma miejscami parkingowymi
Powierzchnia
182.2 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
0

Lokal w Centrum z siedmioma miejscami parkingowymi

Lokal
Sprzedaż
Na wyłączność
Zygmunta Słomińskiego, Śródmieście, Warszawa
mapa
2 290 000 PLN
2 290 000 PLN
2 290 000 PLN
12 570 PLN
182.2 m2
5
2000
Wtórny
winda, ochrona, monitoring
biuro
97/1998/OLS

Rata kredytu

Martyna Cwalina
Ekspert finansowy | Prime Money
Zamieszkaj za ... chevron_right

Opis nieruchomości

::Krótko:
Przedmiotowy lokal usytuowany jest na parterze budynku w ciągu lokali usługowych od strony ogrodzenia osiedla Stawki, wzdłuż chodnika pieszych prostopadłego do ul. Słomińskiego. Lokal użytkowy jest w kształcie zbliżonym do trójkąta o powierzchni użytkowej 182,17 m2 z 7 miejscami parkingowymi w garażu podziemnym płatne dodatkowo 7 x 30 000 i dwoma komórkami lokatorskimi (w cenie lokalu) Kwota jest kwotą brutto. Wystawa witryn wschodnia.

:: Dla kogo?
Idealny lokal na biuro, kancelarię notarialną, gabinety lekarskie.

:: Czy to jest to, czego szukasz?
Budynek nr 19 z przedmiotowym lokalem, położony jest w lewobrzeżnej części Warszawy, na terenie dzielnicy Śródmieście, w rejonie Al. Jana Pawła II i ul. Słomińskiego. Jest to rejon urbanistyczny "Muranów", jeden z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji mieszkaniowych w Warszawie, o intensywnej starej zabudowie wielorodzinnej. Odległość od ścisłego centrum miasta wynosi tylko 2 km.
Osiedle Prezydenckie powstało w latach 1997-2000 położone przy ul. Słomińskiego, dojazd do osiedla od ul. Słomińskiego, ul. Dzikiej i ul. Inflanckiej. Osiedle składa się z trzech oddzielnych budynków od 9 -17 kondygnacji. Cały zespół Osiedla Prezydenckiego charakteryzuje się podwyższonym standardem wykończenia oraz nowoczesną architekturą, rzeźbiarską formą budynku z licznymi uskokami, werandami i tarasami wypełnionymi zielenią. Zespół jest dostępny dla osób niepełnosprawnych, posiada własną administrację i jest chroniony.

Obecnie dla potrzeb właściciela wyodrębnione zostały następujące pomieszczenia: sala konferencyjna, wydzielona część biurowa open space, oddzielne biura, recepcja, toalety i pomieszczenie socjalne (kuchnia).
Do lokalu przynależy 7 miejsc parkingowych usytuowanych w parkingu podziemnym na poziomie -1 i -2. Na poziomie -2 znajdują się dwie bardzo obszerne komórki lokatorskie.

:: Co w okolicy?
Najbliższe sąsiedztwo stanowią domy wielorodzinne, średnio wysokie, usytuowane przy ulicy Dzika, Stawki i Inflancka. Zabudowę uzupełniają tereny zielone, administracja publiczna oraz budynki usługowo-handlowe. W okresie międzywojennym ludność Muranowa stanowiła 90% ludność żydowska. Rejon Muranowa został niemal całkowicie zniszczony pod koniec II Wojny Światowej, ocalały pojedyncze elementy. W okolicy znajduje się teren Pawiaka i pomnik bohaterów Getta. Budowę osiedli mieszkalnych na terenie Muranowa rozpoczęto od wyrównania gruzów po budynkach getta. Niektóre budynki zostały zrealizowane w układzie galeriowym, co miało przynieść oszczędności na klatkach schodowych. W latach 50. XX wieku u zbiegu obecnych ulic Andersa, Anielewicza i Świętojerskiej wybudowano potężne gmachy Osiedla Prezydenckiego. Wznoszone etapami, ostatnie bloki na Muranowie wybudowano w latach 60. XX wieku. Nową zabudowę dopełniło Osiedle Inflancka w rejonie Dzikiej i Inflanckiej. Współcześnie nową zabudową dopełniany jest rejon Stawek, Andersa, Słomińskiego i Pokornej. Pierwszym powojennym muranowskim centrum handlowym były Warszawskie Pawilony Rzemieślnicze. Wybudowane w latach 1961-1965 przetrwały do dziś i funkcjonują jako Pasaż Warszawa. W 2004 r. na północnych obrzeżach Muranowa wybudowano Centrum Handlowe Arkadia. W okolicy znajdują się dwa szpitale przy ul. Inflanckiej i Żelaznej.

:: Jak z komunikacją?
Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. W najbliższym sąsiedztwie budynku są przystanki autobusowe i tramwajowe. Najbliższa stacja metra "Dworzec Gdański" znajduje się w odległości 0,5 km na wschód.

Zadzwoń i dowiedz się więcej lub sprawdź inne nasze ogłoszenia.


Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Tomasz Skwarek
Personal Real Estate Advisor. Licencja nr 25643
En Casa Premium Real Estate
ul. Studencka 55
02-735 Warszawa
Wyślij wiadomość

Podobne oferty Pokaż więcej (9)

Podobne oferty Pokaż więcej (9)

1 890 000 PLN
Kup za PLN msc
Lokal
Sprzedaż

Zygmunta Słomińskiego

Warszawa, Śródmieście

162.0 m2 Piętro 12 / 16
2 300 000 PLN
Kup za PLN msc
Lokal
Sprzedaż

Łochowska

Warszawa, Praga-Północ

213.0 m2
2 300 000 PLN
Kup za PLN msc
Lokal
Sprzedaż

Łochowska

Warszawa, Praga-Północ

213.0 m2
1 925 900 PLN
Kup za PLN msc
Lokal
Sprzedaż

Park Leśny Bemowo

Warszawa, Bemowo

192.6 m2 Piętro 0 / 6

2 290 000 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane